Okrągła torebka – stylowy dodatek. Do czego pasuje?

Moda na okrągłe torebki trwa już od kilku sezonów – króluję one w trendach, gdyż są niezwykłą ozdobą. Intrygujące, dość pojemne, w najróżniejszych fasonach przyciągają uwagę niemal każdego! Noś ją na okrągło!

mała okrągła torebka czerwona

Stylowy i uroczy dodatek

Modne okrągłe torebki to doskonała propozycja dla kobiet, które cenią stylowe i urocze dodatki oraz geometryczne wzory. Można je nosić zarówno na co dzień, jak i wieczorem – królują głównie latem, ale śmiało możesz nosić wybrany model także jesienią.

Do wyboru są modele gładkie i klasyczne, ale też bogato zdobione, w odważnej kolorystyce, ze zwierzęcym printem, frędzlami, fakturą imitującą skórę węża lub krokodyla, z metalicznym połyskiem itd. Im odważniejszy model, tym lepiej zastąpi biżuterię! Jak je nosić, do czego pasują?

Okrągła torebka jako dopełnienie stylizacji

Każda torebka damska musi tworzyć spójną całość z kreacją, czyli pasować do ubrania. Okrągłe modele mają tę zaletę, że pasują do większości stylowych zestawów – płaszcza, skórzanej ramoneski, jeansów i t-shirtu, marynarki, sukienki, spódnicy i koszuli.

Zależnie od materiału i koloru konkretnego modelu dopasujesz torebkę do każdego zestawu – na spacer, wycieczkę, ale i ważne wyjście, np. na randkę. Mogą być klasyczne – okrągłe i płaskie, ale też albo fikuśne i bogato zdobione. Rozmiar okrągłych torebek zwykle pozwala na zabranie ze sobą najważniejszych drobiazgów – ma podobną pojemność jak listonoszka.

Zobacz okrągłe torebki w najnowszych kolekcjach modowych i dopasuj odpowiednią stylizację do nowego modnego akcesorium!